Міський семінар бібліотекарів. Друк
Понеділок, 04 жовтня 2010 12:04

 

  

   Дуже приємно, що учні нашої школи беруть  активну участь у роботі  міських організацій, товариств, у різноманітних заходах та святах. Не став виключенням і міський семінар бібліотекарів.

 
Європейський клуб учнівської молоді. Друк
П'ятниця, 24 вересня 2010 12:51

 

    Уже кілька років у місті працює Європейський клуб учнівської молоді. Цьогоріч відкриття нового навчального року в Європейському клубі відбулося в КМЦ «Є». Заняття у клубі дають унікальну можливість більше дізнатися про Європу, про європейську культуру, традиції, звичаї. Якщо ти бажаєш знати все про європейські країни, зустрітися з цікавими людьми, провести час з однолітками, то такі заняття саме для тебе. 

 

 
Про нашу школу Друк
Середа, 22 вересня 2010 11:22

     Наша 22 школа займає високе місце в освітній системі міста Івано - Франківська.  На сьогодні це найбільша в місті та області за чисельністю школа. Тут вчиться близько 1500 учнів, а вчать їх 130  педагогів та забезпечують комфортні умови 30 осіб технічного персоналу. Сьогодні навчальними профілями школи є інформатика та економіка, поглиблено вивчається англійська мова. 
 

 

 
Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад - гордість школи. Друк
Вівторок, 21 вересня 2010 10:18

     Наша школа гордиться учасниками та переможцями IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки та основ провознавства. 
 

 
Позакласна виховна робота. Друк
Середа, 15 вересня 2010 07:57

 

      З першого вересня розпочався новий навчальний рік. Наша школа гостинно відчинила двері  для всіх учнів та вчителів. Осибливим цей рік став для першокласників, адже вони стали школярами, вони почали своє знайомство з Країною Знань. І наша школа дає можливість всім учням не тільки здобути знання, а й пропонує для всіх бажаючих займатися у різних гуртках та спортивних секціях. 

 
« ПочатокПопередня212223242526НаступнаКінець »