Наша гордість Друк

Багато хто з наших вчителів пам’ятає її, як Тетянку Ліберман – ученицю школи №22. А для всього світу вона – Тіна Кароль- учасниця багатьох конкурсів, в числі яких і Євробачення, де вона зайняла 7 місце та “Нова хвиля” і зайняте 2-ге місце й приз від А.Б.Пугачової. Тіна співала довгий час у шкільному хорі і була його солісткою. Зараз, коли Тіна знаходиться в Івано- Франківську, то обов’язково навідується до рідної школи і з радістю проводить час зі своїми шкільними вчителями та прихильниками.

Цієї дівчиною воістину може гордитися школа. Вона усього в свому житті добилась сама. Праця та терпіння – ось шлях до мети, до омріяних висот. Оля - цьому приклад. Зараз ця тендітна дівчина – студентка Київського національного університету культури і мистецтв, голова студентського парламенту, “права рука” Михайла Михайловича Поплавського. Крім того, її таланти безмежні. Це і танці, і спів, і активна діяльність. У неї варто було б повчитись працелюбності, бо лише так можемо досягти своїх цілей.

Ірина Баланець – солістка дуету “Ластівка”, переможниця конкурсу “Таланти землі ГалицькоЇ”, другий призер конкурсу “Прикарпатський соловейко”, дипломант конкурсу “Захід XXI століття, лауреат II премії “Чорноморських ігор”. 


Випускниця нашої школи Катерина Соловей - чемпіонка світу з TAEKVAN-DO
Олег Соловей - заслужений майстер спорту України з TAEKVAN-DO

 

Випускник школи Пасічник Андрій - срібний призер  чемпіонату Європи з TAEKVAN-DO


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій Сімка - майстер спорту.

Чемпіон України (2011). Володар Суперкубку України (2011), срібний (2013) та бронзовий призер Екстра-ліги (2012), учасник елітного раунду Кубку УЄФА (2011).

Срібний призер міжнародного турніру "Санкт-Петербурзька Осінь'2003" у складі молодіжної збірної України
Чемпіон України І-ої ліги, І-е місце в Чемпіонаті України І-ої ліги (західна зона), фіналіст Кубка Ліги
Грав за футбольні команди: "Прикарпаття-2" Івано-Франківськ, "Чорногора" Івано-Франківськ
гравець НФК "Ураган" з листопада 2002 р.


 

Ірина Житинська до 1998 року навчалася у нашій школі.В 1998 роцi вступила до музичного училища iм. Д. Сiчинського, на струний факультет (скрипка).
З 2002 року Ірина навчалася в Нацiональній Музичній Академii Украiни iм. П.Чайковського, в класі В.М. Курiна, а закiнчила навчання 2007 з відзнакою в класi О.М. Дяченка.
В 2007 продовжила навчання на аспірантурі.
Продовжує навчання у відомої польської оперної співачки Іоланти Жмурко.

В 2003 роцi Ірина Житинська стала лауреаткою нацiонального конкурсу «Новi iмена».В 2004 роцi лауреатка мiжнародного конкурсу «Мистецтво XXI сторiччя» (3-я премiя, Украiна).
В 2006 роцi- лауреатка мiжнародного конкурсу молодих спiвакiв iм. А. Солов'яненка (2-а премiя, Украiна). А в 2007 роцi стала фiналiсткою мiжнародного прослуховування в Opera Bastille (Париж, Францiя).

 

Вже у 25 років вона заспівала знамениту партію Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе, тоді як у Європі її зазвичай виконують лише у 35-40 років. Нині вона – примадонна Вроцлавської опери. Її запрошують до багатьох знаменитих театрів світу.

Івано - Франківщина гордиться відомою землячкою, яка стала окрасою не тільки українського,  а й європейського оперного мистецтва.


Михайло Сенів - золотий медаліст, стипендіат міського голови,неодноразовий переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, перший в історії освіти міста Івано-Франківська “Учень року – 2010”. На даний час Михайло - студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

25 січня Перший Національний провів півфінал національного відбору на Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2012".

У творчому змаганні за право представляти Україну на найпрестижнішому європейському конкурсі взяли участь 54 вокалісти і колективи, серед них школярка з Івано - Франківська Юлія Крижалка.

Її звуть Талайло  Вікторія . Ця дівчинка співає з дитинства, бо все життя тільки про це і мріє. Іще маленькою вона виклала в кімнаті на підлозі слова: «Я ХОЧУ БУТИ ЗІРКОЮ!», чим здивувала та потішила батьків. Адже мета, навіть коли вона надто велика для дитини, це - неймовірне досягнення! І  Вікторія почала маленькими кроками рухатись до заповітної мрії.

Ось її історія.

Народилась в м. Івано-Франківську в 1998р., потім відвідувала дитячий садок, де і почались перші сольні  виступи на конкурсах та святкуваннях. З 2004року навчається в ЗШ №22   та займається вокалом з викладачем Петришин Наталією Олександрівною, яка допомагає юній співачці орієнтуватись в океані музики та звуків.

В 2009р. брала участь у конкурсах «Таланти землі Галицької» та «Карпатські соловейки», на яких стала дипломантом. За результатами конкурсу була запрошена на Гала-концерт. Зараз Вікторія навчається в 6-Б класі, успішно поєднюючи сумлінне навчання у школі та заняття з вокалу та музики.

Вікторія неодноразово захищала честь рідної школи на різноманітних загальноміських конкурсах та концертах, вона є постійною учасницею усіх шкільних заходів та урочистостей. Тож  давайте щиро побажаємо юній співачці натхнення, успіхів, нехай доля буде у неї легка та привітна.

Cерйозніше до її співочих здібностей віднеслася бабуся. Вона повірила у щасливу зірочку своєї внучки та почала водити Інну на уроки вокалу. З цього часу Інна почала виступати на сцені – прийняла участь у Х Міжнародному фестивалі «Захід – ХХІ століття», ХІ Всеукраїнському фестивалі «Карпатські соловейки», VІІ Міському Різдвяному фестивалі «Ой радуйся, земле», Міжнародному фестивалі «Кришталевий Трускавець – 2011» на якому здобула звання лауреата І премії. Інна бере активну участь у шкільних заходах, святкових концертах та програмах нашого міста, що стало невід’ємною частинкою її теперішнього життя.

З пісенною творчістю Інни можна ознайомитись на радіо (Радіо Дзвони, Івано-Франківська ОДТРК) та телебаченні (3-студія). В репертуарі Інни вже є 8 записаних пісень, наступною буде колискова англійською мовою “All the Pretty Little Horses”.

Попри бажання стати відомою співачкою, яке появилося у Інни з першими її успіхами, вона мріє поплавати з дельфінами і вважає що це відчуття не порівняти ні з чим. Ось така вона, цікава, смілива, розумна і талановита 8-річна Інночка Шешурак, на яку рідні покладають великі надії та вірять у її світле майбутнє…

 

Грицко Людмила Юріївна - заступник директора з виховної роботи. Окрім адміністративної та вчительської роботи Людмила Юріївна є успішною спортсменкою. Так вона є срібним призером чемпіонату України 2012 року з настільного тенісу серед ветеранів; бронзовим призером міжнародного турніру 2012 року імені Анатолія Строкатова; неодноразова призерка міських та обласних змагань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Випускник нашої школи Андрій Прищеп’юк. Командир розвідгрупи корпусного підпорядкування ДУК ПС(позивний "Шершень") загинув у бою під Савур-Могилою ще 9 серпня 2014 року.

Тіло бійця було захоронено у Запоріжжі. І лише на початку січня  його брат їздив на впізнання. Андрій народився в Івано-Франківську, в Хриплині поховані його батьки. Останні роки сім’я Прищеп’юка мешкає у Києві, тож бійця Добровольчого Українського Корпусу перепоховають у столиці.

У друга “Шершня” залишилось двоє дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ігор Нагорний(8 років) - чемпіон України зі швидких шахів і срібний призер Чемпіонату України з класичних шахів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матей Андрій - багаторазовий  призер відкритих Всеукраїнських чемпіонатів з бразильського джиу-джитсу, чемпіон України, чемпіон Європи з бразильського джиу-джитсу.