Позакласне життя Друк
Ляльковий формат

Шкільний ляльковий театр – цікавий проект, в якому перегукуються мистецтво та педагогіка, вдала форма взаємовиховання та спілкування в творчій атмосфері. Він дійсно об’єднює вчителів та учнів. Призначення нашого театру- розкривати та розвивати дитячі таланти, адже в дитинстві всі талановиті. Повністю все - від написання сценарію та ескізів персонажів до майбутньої вистави робиться силами учасників гуртка.Підготовка вистави - політ фантазії акторів та режисера . На репетиціях повно шума, в учасників безліч ідей і пропозицій. Радість, емоції вихлюпуються через край. Вистави нашого театру - не є досконалими витворами театрального мистецтва.
Презентуємо їх близьким для нас людям- друзям, однокласникам, батькам, вчителям, всім учням нашої школи.Ми добре знаємо як важко утримувати увагу великого залу, наповненого дітьми, викликати емоції у
глядачів. Якщо вдається- це для нас найвища нагорода і головне задоволення.


Источник: http://service-joomla.ru/plagini/item/19-allvideos.html
Шкільний вісник
Вже близько шести років школа №22 випускає свою газету. Це немов маленький світ всередині такої великої школи. Тут публікуються роботи учнів, їх думки, вірші,пісні. Вчителі також радо викладають свої матеріали на сторінках “Шкільного вісника”.Крім того, учні школи беруть інтерв’ю у своїх старших наставників, а вони радо з ними спілкуються і діляться досвідом. За стільки років уже стільки написано, стільки увіковічено, але ж школа продовжує жити і ми продовжуємо писати її історію.


У ритмі танцю...
З давніх-давен він вважався улюбленцем серед мистецтв, а його чарівна покровителька Терпсіхора- найприваблівішою з дев’яти муз. Час, немов досвідчений ювелір, відкривав у ньому нові грані; кожна доба висувала свої вимоги; кожна нація збагачувала новими барвами. Ім’я цього феномену – ТАНЕЦЬ!

В 1988 році при підтримці ЗОШ №22 розпочала свою роботу студія спортивного бального танцю “Фаворит” під керівництвом Гурика Тараса Зіновійовича.

В 2000 і 2001 роках колектив відстоював честь школи на фестивалі “ Таланти землі галицької” і посів I-ше місце.

Пари колективу регулярно приймають участь в міжрегіональних змаганнях і займають призові місця.


Майбутні митці
Гурток “Палітра” працює вже понад 10 років. Керівник гуртка Рошак Ігор Констянтинович, який із задоволенням ділиться з своїми учнями майстерністю, вчить бачити і творити прекрасне.

Гуртківці беруть активну участь у всіх конкурсах і виставках, які проводяться у місті і постійно займають призові місця.. А також нагороджуються почесними грамотами та відзначаються обласною органазацією Національної спілки художників України.

Творчі роботи гуртка “Палітра” експонуються в художньому краєзнавчому музеї та драматичному театрі.
Гурток "Візерунки Прикарпаття"
На базі школи працює гурток художньої вишивки та ремесел МЦДЮТ "Візерунки Прикарпаття”, яким керує Онуфрейчук Марія Степанівна. Гуртківці вивчають різні техніки художньої вишивки, декорування, бісероплетіння.
Гуртківці неодноразово ставали переможцями міських і обласних конкурсів та виставок. Ікони, вишиті бісером, браслети зі стрічок, картини-вишиванки вже кілька років поспіль даруються військовим на фронт, дітям, які приїжджають на Великодні свята до  Івано - Франківська зі східних міст та селищ.

Вокальні ансамблі "Зоринка" та "Домісольки"
Любителі співів мають можливість займатися у вокальних ансамблях, якими багато років керує Петришин Наталія Олександрівна. Вихованці вокального гуртка є постійними  переможця та призерами міських, обласних музичних конкурсів та фестивалів. Це і "Таланти землі Галицької", "Карпатські соловейки" тощо.  Талановиті діти мають можливість займатися у художній самодіяльності, демонструвати талант не тільки на загальношкільних заходах, а й загальноміських.

Гурток декоративно - прикладного  мистецтва "Світ творчості"
Художній керівник Збіглей Галина Романівна. Тут діти в процесі занять розвивають мислення, зорову пам’ять, творчу уяву, художні здібності. Засвоюють графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. Завдяки заняттям у гуртку "Світ творчості" у школярів розвиваються такі риси, як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне – любов до творіння!
Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей. Крім того, гуртківці мають змогу демонструвати свої творчі роботи на виставках в школі, на загальноміських виставках в краєзнавчому музеї.

Хор середньої щколи.
Заняття в шкільному хорі під керівництвом Грицюка Мирона Миколайовича дозволяють не тільки вдосконялювати загальну музичну культуру, а й шліфувати свій вокальний талант. Заняття в шкільному хорі гуртують дітей, дозволяють торкнутися глибин народної та сучасної творчості. Крім того, на заняттях шкільного хору Мирон Миколайович велику увагу приділяє  дихальним вправам, що є хорошою профілактикою захворювань органів дихання. Така гімнастика зміцнює імунітет дитини, розвиває ще не зовсім абсолютно сформовану дихальну систему.