Міський семінар вчителів англійської мови. Друк

 

На базі нашої школи 30 жовтня пройшов міський семінар вчителів англійської мови.

 

30 жовтня 2014 р. на базі ЗШ № 22 відбувся семінар учителів англійської мови на тему «Формування функціональної та інформаційної грамотності учнів на уроках англійської мови шляхом впровадження активних форм і методів роботи».

 

У роботі семінару взяли участь методист міського методичного кабінету відділу освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Чабан Л. А., голова міського МО вчителів англійської мови Лагдан Т. І. та вчителі шкіл м. Івано-Франківська.

Директор школи Калинюк М. В. щиро привітав учасників семінару і презентував вчителів школи та їхню діяльність і результативність.

Бігус Л. Б., заступник директора з НВР, надала інформацію про умови забезпечення викладання англійської мови, ознайомила з досвідом роботи учителів кафедри англійської мови.

 

Опар М. В., голова МО вчителів англійської мови ЗШ № 22, наголосила на важливості формування функціональної та інформаційної грамотності учнів на уроках англійської мови шляхом використання активних форм і методів роботи

 

 

Синьковська Р. М. презентувала використання відеоматеріалів на уроках англійської мови.

 

 

Мельничук Н. Ю. поділилась досвідом роботи щодо використання проектних технологій.

 

Сичик Т. П. і Казакова О. Л. ознайомили присутніх із матеріалами для практичного використання елементу гри, як засобу підвищення мотивації школярів.

 

Буртник Г. І і Галько С. В. презентували власні методичні знахідки та приклади завдань щодо розвитку основних компетенцій школярів, давали практичні рекомендації.

 

Активно допомагали у підготовці до семінару такі вчителі:
Туряниця М. Ю., Фрик О. Я., Марусик Л. Я., Моравська І. О.

Методист управління освіти Чабан Л. А. висловила щиру подяку заступнику директора з НВР Бігус Л. Б. та голові МО вчителів англійської мови Опар М. В. за високий рівень організації та проведення зазначеного методичного заходу.

Слова подяки та позитивні відгуки гостей підтверджують високу майстерність, професійну компетентність учителів кафедри англійської мови і, безперечно, надихають на нові звершення.