Незабутня зустріч з бандуристом Вікторм Пашником Друк

Зустріч школярів з бандуристом Віктором Пашником.

 

 

Дуже цікавою і неординарною була зустріч учнів 8-11 класів з бандуристом Віктором Пашником. Організаторами зустрічі стали вчителі української мови та літератури Новожилова Юлія Сергіївна та Максимчук Оксана Йосипівна.

Віктор народився у с. Кулачківці Снятинського району Івано-Франківської області. У 1999 році закінчив Стрітівську школу бандуристів, єдиний подібний навчальний заклад в Україні. По закінченню кобзарської школи вчився у Чернівецькому університеті на кафедрі музики та українознавства.

У складі акустичного тріо «ЗАУ» з Олексою Миколайчуком (бандура) та Івасем Григоряком (гітара) став переможцем фестивалю "Червона Рута - 2003" в жанрі авторської пісні та акустичної музики

Віктор активно гастролює Україною, країнами СНД та Західної Європи, пропагуючи рідну культуру.

На запрошення Юлії Сергіївни та Оксани Йосипівни Віктор завітав до нашої школи. Перші враження від знайомства з ним - надзвичайно позитивні. Простий, усміхнений, щирий. А коли Віктор почав грати, то одразу ж розумієш, що перед тобою талановитий музикант, співак. Натхненно Пашник виконував і українські народні пісні, і авторські, трохи жартьівливі, але з потужним філософським змістом. Ізнаєте, зачаровує не тільки майстерність музиканта, а його посмішка і щирість, легкість у спілкуванні з аудиторією. Хоч ця аудиторія - це тільки діти. Думаю, що не тільки мене вразив виконавський талант бандуриста Шкрума. Гадаю, що коло прихильників у Віктора збільшилося на цілу 22 школу.