Поради для гарного настрою Друк

Поради для гарного настрою від Насті Телечкан.

Привіт, я Настя Теличкан, навчаюся в 6 класі. Пропоную вашій увазі свої  роздуми і спостереження. Отож!

Як підняти настрій в похмурі дні

Зараз осінь, і мало не щодня накрапає дощ. Звичайно, гуляти у таку мряку не підеш, та й настрій псується. Але не хвилюйся, я дам тобі кілька порад, як підняти настрій.

Прочитай улюблену книгу! Читання книги заставляє вдуматись в події, які в ній відбуваються. Ти сама зможеш помітити, як в тебе й сліду не лишилося від поганого настрою. Але особливо приємно читати книжку за чашкою какао або чаю.

Послухай музику! Ти сидиш на підвіконні, закутавшись у плед. У вухах навушники, в руках чашка чаю. Ти насолоджуєшся музикою, яка лине навкруги… а ще краєвидом з вікна. Це заставляє подумати про вічне….

Подруга + фільм = гарний настрій!!! Запроси 1 – 2 подруги додому, виберіть фільм і разом подивіться. Протягом фільму обговорюйте персонажів, їхні пригоди, втрати… Після перегляду запропонуй їм пограти в настільні ігри чи просто випити по чашці какао.

Зроби сам! Справа, яка відволікає, – рукоділля. Знайди в інтернеті саморобку( м’яка іграшка, листівка, магніт) і візьмись до справи! За бажанням можеш підключити рідню.

Сподіваюсь ці поради допомогли тобі підняти настрій. Та все ж не сумуй! Знайди плюси навіть в поганій погоді J