Відкриття пам’ятної дошки Герою України Андрію Прищепюку Друк

У школі відкрили пам’ятну дошку Герою України Андрію Прищепюку, який загинув 9 серпня 2014 року, захищаючи рідну землю від російських загарбників.

 

 

 

11 листопада, на фасаді школи відкрили анотаційну дошку командиру диверсійно-розвідувальної групи ДУКу Андрію Прищепюку (“Шершню”), який загинув у зоні АТО.

Прищепюк Андрій Миколайович народився в м. Івано-Франківськ. Останні роки жив і працював у Києві. На фронті був командиром розвідгрупи ДУК ПС, якого бійці називали просто – “Батя”.
Загинув 9 серпня 2014 року, потрапивши в засідку під м. Міусинськ, Луганської області. Тіло залишилось на полі бою. Був тимчасово похований у смт шахти Новопавлівська (околиця м. Красний Луч) разом з десантником 95-ї окремої аеромобільної бригади Галянтом В.І.. Ексгумований пошуковцями місії “Евакуація-200″ (“Чорний тюльпан”) 26-го грудня 2014 року. Впізнаний родичами та товаришами. Перепохований у Києві.
Дошку відкрила тітка бійця Марія Дмитрівна.  Через об’єктивні обставини дружина та діти  не змогли приїхати із Києва, де мешкають. Пані Марія згадує Андрія добрим, сміливим й готовим завжди прийти на допомогу. “Потрібно, щоб всі знали про його подвиг. Він був людиною честі”, – сказала вона й подякувала організаторам програми за встановлення пам’ятної дошки.
Священник прочитав молитву за загиблим Андрієм Прищепюком. Вшанувати пам’ять загиблого друга прийшли його бойові побратими, а також учні школи №22. Урочисті слова виголосив й заступник директора навчального закладу, який пам’ятає Андрія як здібного учня.
Бойовий товариш “Шершня”, командир четвертого запасного батальйону ДУК, Віктор Тихенький зауважив, що не слід забувати про своїх загиблих героїв.
На урочистий захід завітав також лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, який висловив жаль, бо практично кожного тижня вшановуємо пам’ять Героїв України, які віддали своє життя в українсько-російській війні.