Загальноміське засідання школи молодого вчителя інформатики Друк

Засідання школи молодого вчителя інформатики на базі ЗШ №22.

24 лютого 2016 року на базі ЗШ №22 відбулося засідання школи молодого вчителя інформатики на тему «Формування пізнавальної активності учнів молодшої та середньої школи як засіб підвищення ефективності вивчення інформатики».

 

У засіданні школи молодого вчителя взяла участь методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Скоробогата Тетяна Іванівна.

 

Заступник директора з НВР Суслик Василь Михайлович щиро привітав учасників семінару і презентував молодим вчителям систему роботи загальноосвітньої школи №22, успіхи і досягнення її вихованців та педагогів.


Глибоко і змістовно, на прикладах із власного досвіду вчитель інформатики Кіт Галина Анатоліївна проаналізувала проблему розвитку пізнавальної активності учнів на уроках інформатики.


Учасники засідання ШМВ відзначили дуже цікаву і оригінальну форму проведення уроку у 3-Б класі вчителем Олексюк Мартою Ярославівною, на якому учні навчалися, допомагаючи улюбленому герою мультфільму.

Активізувати роботу учнів середніх класів на уроках інформатики, виховувати інтерес до навчання допомагають такі форми роботи як: розв’язування кросвордів, складання пазлів, вікторини, ігрові ситуації, змагання між групами учнів, завдання на кмітливість. У цьому переконалися молоді педагоги на уроці вчителя інформатики Василюк Оксани Григорівни у 5-Б класі.


Приємні враження залишилися від креативних ідей, реалізованих у творчій майстерні вчителя математики Бензи Оксани Іванівни.


Під керівництвом Оксани Іванівни учасникам засідання школи молодого вчителя вдалося дуже творчо і нестандартно узагальнити все побачене і почуте під час семінару.