Як 5З клас до дельфінарію їздив. Друк

 

Про цікаву подорож п′ятикласників до дельфінарію в Трускавці.

 

 

Все почалося з того, що на осінніх канікулах наш клас вирішив не сидіти на одному місці, а вирушити в місто Трускавець у дельфінарій "Оскар". Всі учні 5 - З класу разом з класним керівником Любов′ю Миколаївною зібралися біля школи та з нетерпінням чекали, коли вже приїде автобус, щоб вирушити в подорож.

І ось настав цей момент. Ми всі були дуже схвильовані, і це було видно. Розсівшись по кріслах, ми вирушили в дорогу. Час минув дуже скоро.

Приїхавши на місце, ми були здивовані, адже там було дуже багато людей. Зайшовши в дельфінарій, ми побачили прекрасних дельфінів і ще морських котиків! Вони підготували для глядачів чудову шоу-програму.

Дельфіни плавали наввипередки, вистрибували з води, гралися м′ячиком. Морські котики теж були чудові. вони співали, розважали нас кумедними рухами.

Всі глядачі були в захопленні, а тренери були горді за своїх вихованців. Тож морських артистів щедро нагороджували неймовірними оплесками.

Коли вистава закінчилася, ми з незабутніми враженнями рушили додому. По цей день ми пам′ятаємо осінню екскурсію. І мріємо ще раз зустрітися з вихованцями дельфінарію "Оскар".

А ще ми вдячні організаторам нашої поїздки: нашим батькам та класному керівникові Любові Миколаївні.

 

Грицканюк Олександр,  учень 5 - З класу.