Перший урок для десятикласників Друк

Перше вересня - це перший святковий день зустрічі зі школою. Урочисті заходи, вітання, квіти, схвильовані першокласники та їх батьки. Але вже впевнено і по - дорослому поводяться наші десятикласники. Для них перший день зі школою був відзначений зустріччю з відомою людиною Івано - Франківська Когутяк Мартою Захарівною.

Перший урок для учнів 10-их класів відбувся пам′ятно. Адже діти разом з своїми керівниками Мадригою Тетяною Дмитрівною, Бензою Оксаною Іванівною, заступником директора з виховної роботи Грицко Людмилою Юріївною мали нагоду поспілкуватися з відомою громадською діячкою,  керівником  аналітичним відділом Івано - Франківської облдержадміністрації в 2000-их роках, автором публікацій про історію національно-визвольного руху на Прикарпатті та про історичні персоналії УПА Мартою Захарівною Когутяк.

Пані Марта на зустрічі з школярами розкрила правдиві сторінки історії національно - визвольних змагань на теренах нашої області. Мабуть, 45 хвилин занадто мало, щоб усвідомити правду, яку приховували від наших батьків, яку перекручували та замовчували. Та дуже добре, що у нашому місті є такі люди, як Марта Захарівна, які доносять нашу історію не тільки на сторінках газет та зустрічах в вузькому колі дослідників, істориків Прикарпаття, а й прагнуть до "живих" зустрічей з підлітками, на яких молоде покоління має можливість почути нове в історії свого міста, нові та приховані факти про діячів національно-визвольного руху. Адже сучасне покоління - це не лише творці сучасної історії. Це ще й пам′ять про історію минулого.