Реалізація проекту "Знай, щоб жити"" Друк

Як реалізується проект "Знай, щоб жити" Всеукраїнської благодійної організації АСЕТ в нашій школі.

 

 

Школа №22 продовжила тісну співпрацю з Всеукраїнською благодійною організацією АСЕТ в рамках реалізації інформаційно – просвітницького проекту «Знай, щоб жити».

АСЕТ в Україні працює у сферах охорони здоров’я, освіти, сім’ї, спорту, дітей та молоді, тісно співпрацюючи з НУО та державними органами влади, здійснює інформаційну та фінансову допомогу своїм набувачам та клієнтам у 100 містах України. Організація проводить ряд навчальних семінарів, тренінгів, профілактичних лекцій, соціально – інформаційних кампаній, проводить активну діяльність в організації інтерактивних клубів для дітей та молоді шкільного і студентського віку. Організовує групи взаємопідтримки для ВІЛ-інфікованих людей, а також є організатором ряду спортивних змагань та турнірів, культурних заходів і акцій до пам'ятних держаних та міжнародних дат.

Основною метою є популяризація здорового способу життя серед дітей і молоді.
Голова організації в Івано – Франківській області Дмитраш Михайло Дмитрович та волонтери Андрусів Наталія Володимирівна і Хоминець Андрій Романович провели цикл лекцій для учнів 8-их класів нашої школи.

Такі кружки та Подяки ми вручили волонтерам АСЕТ за проведену роботу

На останній зустрічі учні були нагороджені Дипломом за успішне закінчення курсу «Університет здорової молоді».

Голова благодійної організації АСЕТ в Івано - Франківській області Дмитраш Михайло Дмитрович,  волонтери Андрусів Наталія Володимирівна, Хоминець Андрій Романович, заступник директора з виховної роботи Грицко Л.Ю, соціальні педагоги Корнутій І.Я, Леньо О.М. та учні 8-их класів.


Невеликий подарунок для восьмикласників зробили волонтери організації, подарувавши кожній дитині надувні кульки з символікою АСЕТ


Вручення подарунків та Подяк волонтерам громадської організації АСЕТ від імені адміністрації, вчителів та учнів школи.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити