Гордість школи - гордість країни. Друк

Віталій та Олександр Нечипоренко - випускники школи, діючі військовослужбовці Збройних Сил України.

 

Гордістю школи завжди були видатні співаки, музиканти, економісти, банкіри, громадські діячі, спортсмени. Але в реаліях теперішньої російсько - української війни хочеться розповісти про військовослужбовців, які навчалися в стінах 22 школи.

Отож, знайомтесь. Нечипоренко Віталій та Олександр, рідні брати, випускники школи, діючі військовослужбовці Збройних Сил України. Вітайлій Нечипоренко - підполковник Збройних Сил України, військовий пілот. Олександр Нечипоренко - капітан Збройних Сил України, діючий пілот.

 

Брати Нечипоренко були учасниками міжнародних миротворчих місій ООН (Ліберія, Конго), учасники АТО, діючі військові пілоти.

За особливі заслуги у захисті територіальної цілісності країни, її державного суверенітету та зміцнення безпеки і обороноздатності  Віталій Нечипоренко нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Олександр Нечипоренко нагороджений медаллю "За військову службу Україні".

Згадуючи братів Олександра та Віталія, вчителі зовсім не подивовані такими заслугами своїх учнів. Адже хлопці змалку відзначалися витримкою, сміливістю, загостреним почуттям справедливості.

В свою чергу  брати завдячують вчителям історії Грицко Л.Ю. та  Андрейкові І.І., які не тільки  дали знання з предмету, а й виховали почуття гордості за свій народ, його культуру та спадщину. На уроках та заходах з військово - патріотичного виховання вчителі допомогли усвідомити, що  місія чоловіка - це захист кордонів та цілісності держави, що бути військовослужбовцем - це гордо і  почесно.

Ось такі вони, Віталій та Олександр! Справжня гордість не тільки школи, а й країни, яку вони захищають вдень і вночі.

 

Військова місія ООН

 

Зустріч з волонтерами.

 

Концерт в АТО. Фото на пам′ять з Анастасією Приходько.

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити