День цивільного захисту в школі Друк

25 квітня у школі пройшов день цивільного захисту.

 

 

25 квітня в школі відбувся день цивільного захисту. В рамках даного проекту в навчальному закладі відбувся цілий ряд заходів. Це і навчальна евакуація школярів, хвилини пресінформування "Як зберегти своє життя", виставка книжок, інформаційних стендів, засобів індивідуального захисту.

Для учнів 8-мих класів гру брейн-ринг "Життя - найвища цінність" показали школярі 8-А класу, Змагалися дві команди "Торнадо" і "Інтелект". Гру проводили в 5 турів, а між конкурсами учасників та глядачів гарною українською піснею розважали юні та талановиті солісти шкільної самодіяльності.

Команда "Торнадо", представлення

Представлення команди "Інтелект"

Виступ другокласниці Шахан Суни

Дует Рутковської Ангеліни та Слободи Дмитра

І фото на згадку команд та журі: Грицко Л.Ю., Дувірак Х.В., Корнутій І.Я.

Виставки спецзасобів та літератури.

Вчитель Недільська Л.С. провела відкритий урок з учнями 5-Ж класу на тему "Способи гасіння невеликих пожеж". Учні та гості мали можливість не тільки отримати нові знання з даного предмету, а й спробувати в ігровій формі, у роботі в групах  згадати, що таке пожежа, які є способи гасіння пожежі, як вберегти себе і допомогти іншим під час пожежі. А ще діти мали можливість у практичній частині навчитися виготовляти марлеві пов′язки.


Але найбільш захоплюючим, веселим, оригінальним та пізнавальним було заняття в 11-А класі, які провели вчитель Бойчук О.В. та Максим Микитин, Максим випускник нашої школи, тепер студент ІФНТУНГ. Але справжнім покликання хлопця є туризм, рятувальна справа. Тому заняття Максим побудував на практичних навичках, як поводити себе в екстремальній ситуації, які засоби першої допомоги можна виготовити з підручних матеріалів (шини з швабри, ніші для перенесення пораненого з палиць і одягу), як правильно надавати допомогу при найпоширеніших травмах (зупинка кровотечі, накладання шини та пов′язки,  допомога потерпілому, який втратив свідомість, допомога під час епілептичного нападу тощо. Все відбувалося в легкій і доступній формі, щедро прикрашеній кумедними ситуаціями з життя рятувальників.

В завершальній частині  заняття учні були поділені на дві команди: команда потерпілих і команда рятувальників. Кожен мав можливість під звуки сирени програти дії, які виконує і потерпілий , і рятувальник. Діти накладали пов′язки та шини, зупиняли кровотечі, приводили до свідомості, виносили потерпілого на ношах.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити