День пам′яті героїв Небесної Сотні Друк

5 річниця розстрілу Майдану. Боротьба заради майбутнього.

 

 

20 лютого - скорботний день в історії України. Мирний виступ за європейські цінності  завершився цинічним і нелюдським злочином влади: зранку розпочався розстріл мирних демонстрантів.

5 років поспіль український народ молитвою та тихим смутком згадує загиблих героїв Небесної Сотні, які мужньо та самовіддано віддали життя за майбутнє України.

Цьогоріч наша школа приєдналася до всеукраїнської "тихої" акції "Ангели пам′яті". Суть цього заходу - паперовими ангеликами вшанувати загиблих героїв Небесної Сотні, які віддали життя за свободу народу. В цей день, зупинившись біля таких ангеликів, молитвою та хвилиною мовчання згадай тих, хто своїми ангельськими крилами тримає небо для тебе!

Цього ж дня, вчителі, учнівська та студентська молодь, містяни разом з представниками влади, церкви, родиною Романа Гурика взяли участь у міському віче, присвяченому Дню пам′яті героїв Небесної Сотні.  Коли розпочали молебень, враз небо спохмурніло і сипонуло дощем. Немов і воно плакало за нашими героями. І ще один момент дуже вразив усіх. Коли діти запускали синьо-жовті кульки з маленькими паперовими ангеликами, повітряні кульки з білими фігурками спочатку припали до землі, мовби поклонилися людям, а тоді поринули у небо!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити