Святкування 8 березня Друк

 

 

6 березня, у п’ятницю, у нашій школі відбулося справжнє дійство. Адже сьогодні вітали усіх жінок з їхнім святом – Днем 8 березня. І цей день приніс багато радості, тепла, посмішок та просто хорошого настрою, бо все це було для вас, любі наші жінки! Найкрасивіші! Найкращі! Наймиліші!.

Вітати почали з самого ранку. І такого дійства школа ще не бачила. А ми, жінки, були вражені акторськими та музичними здібностями наших мужніх чоловіків. Адже поруч з такими лицарями – козаками почуваєшся мінімум королевою. 


Правда, щоб прийняти пісню – вітання від славного козацтва необхідно було приміряти на себе елементи народного українського одягу. І кожна із нас у такому вбранні була гідна руки навіть гетьмана.

 

 


А згодом кафедра виховної роботи привітала усіх жінок, матерів та бабусь, організувавши концерт до свята 8 березня. Захід відкрив директор школи Калинюк М.В., який привітав усіх жінок з їхнім святом. А потім учні нашої школи подарували присутнім чудові пісні, натомість отримавши море оплесків. Адже наша школа славиться своїми хорами(художні керівники Грицюк М.М., Кульчицька Л.В.), ансамблем «Зоринка»( художній керівник Петришин Н.О.) сольними виконавцями Крижалко Юлею, Рутковською Вікою, Попадинець Настею, Філевичем Володею, Талайло Вікторією ( художній керівник Петришин Н.О.), чарівним і талановитим дуетом гітаристок Скидоненко Юлею та Герасимів Ірою»( художній керівник Петришин Н.О.).

 

 
 


 Але найбільше вразив усіх присутніх заключний номер програми. Адже нам продемонстрували модний показ прекрасного одягу. Тим більше, що всі моделі зроблені руками учениць школи, які займаються у гуртку «В’язання гачком» під керівництвом Кузик Г.А.