пошук

До уваги батьків майбутніх першокласників.

13 Тра 2020

До уваги батьків!

  • Зарахування учнів відбуватиметься згідно з  Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНу від 16.042018року №367 (далі Порядок), з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних, протиепідеміологічних правил та графіку відвідування батьками закладу.
  • На час карантину здійснюється електронна реєстрація. Для того, щоб зареєструвати дитину онлайн для вступу на навчання до 1-го класу, необхідно перейти на сайт https://school.isuo.org Електронна реєстрація майбутніх першокласників у системі «school.isuo.org» є безкоштовною для всіх користувачів.
  • Прийом документів буде відновлено за умови фізичного повернення педагогічного колективу до приміщення ліцею, про що ми вас додатково проінформуємо. Термін прийому документів буде дотримано – не менше одного місяця з початку відновлення прийому.

Шановні батьки!

Зважаючи на продовження карантину та поступового зняття карантинних обмежень, просимо вас слідкувати за інформацією щодо особливостей організації освітнього процесу. Також просимо виявити відповідальність та приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати, за умови задовільного стану здоров’я, у засобах індивідуального захисту, з розумінням поставитися до проведення обмежувальних заходів.

З повагою та побажаннями здоров’я

  Адміністрація  Івано-Франківського ліцею №22

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download lava firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
free online course
© 22School, 2019