пошук

Соціальні педагоги ліцею звертають увагу батьків.

07 Жов 2020

Виховати дитину – велике мистецтво, так як сам процес виховання – це безперервна робота серця, розуму й волі батьків. Саме батьки є головною ланкою у особистісному розвитку своєї дитини. Спостерігаючи за взаємовідносинами дорослих, дитина набуває морально – емоційного досвіду.

     Якщо в сім’ї панує доброзичливість, увага один до одного, вміння вислухати іншого, повага до старших, то це лише на благо у вихованні кращих рис.

     Здорова моральна атмосфера залежить від  наявності спільних інтересів. Сім’ю зміцнюють цікаві справи і турботи, будні наповнені корисним змістом, суспільні та сімейні свята, відпочинок.  Дитина росте в морально – емоційній атмосфері, яка позитивно впливає на  розвиток.

      Як говорив педагог А. С. Макаренко: “Ваша особиста поведінка – вирішальна. Не думайте, що ви виховуєте дитину тільки тоді, коли ви розмовляєте з нею, чи повчаєте, чи наказуєте їй. Ви виховуєте її кожної миті свого життя, навіть тоді, коли вас немає вдома. Для виховання потрібно не багато часу, а мудре використання кожної миті”.

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
download udemy paid course for free
download coolpad firmware
Download WordPress Themes Free
udemy paid course free download
© 22School, 2019