пошук

Свято Покрови, День українського козацтва

14 Жов 2021

Напередодні Дня захисника та захисниці України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та 79 річниці створення УПА педагогом- організатором Братенко Н.І. була проведена гра-конкурс “Ми роду козацького діти”. За перемогу змагалися курені “Молода Січ” (учні 8-А класу, класний керівник Демченко О.С.) та “Козацька чайка”(учні 8-Б класу, класний керівник Фалат О.В.). Діти творчо представляли свою команду, змагалися в конкурсах, демонструючи спритність, розум, неабиякий талант у танцях, співах і малюванні. Багато позитивних емоцій та вражень отримали і учасники, і вболівальники, і судді.

Хоча дві команди були неперевершені, сильні, згуртовані, проте з незначним відривом в оцінках перемогу здобув курінь “Молода Січ”. А ll місце посів курінь “Козацька чайка”.

Ми щиро вітаємо та безмежно вдячні командам. Адже подібні яскраві й цікаві заходи прищеплюють любов та повагу до історичного минулого свого народу, виховують почуття гідності, а командна робота гуртує школярів. Хочеться, щоб таких днів було більше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб вони росли здоровими, сильними, цінували братерство та злагоду! Адже ми – нащадки вільного, гордого, непереможного козацького роду!

Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
free online course
download coolpad firmware
Premium WordPress Themes Download
free download udemy paid course
© 22School, 2019