пошук

Цікаве дозвілля для учнівської молоді під час зимових канікул.

03 Січ 2023

Реалії нашого сьогодення внесли корективи в організацію освітнього процесу в країні. Тож ми маємо довгі зимові канікули. Але канікули – це ще й чудова можливість провести цікаво час, набути нових вмінь, розширити коло спілкування з однолітками.

Отож, дорогі діти, пропонуємо гарні локації міста для вашого креативного дозвілля. Ця інформація буде актуальною й для батьків, які хочуть забезпечити умови для гармонійного розвитку своїх дітей.

1.

Цікаві, творчі, креативні канікули з Івано-Франківський міський центр дитячої та юнацької творчості.Запрошуємо дітей та юнацтво міста до участі у наших “Зимових майстернях”!

Реєстрація учасників на майстер-класи розпочнеться з 4 січня.

На зображенні може бути: текст

2.

Вас вітає національний проєкт «СпівДія заради дітей» Ми працюємо у 24 містах України. Наші ментори – освітяни , психологи – проводять неформальні заняття з дітьми 5-12 років, на яких буде надаватися психоємоційна підтримка дитині, буде створений безпечний простір для розвитку та спілкування, відбуватиметься соціалізація та інтеграція дитини. Наші заняття передбачають творчі майстер – класи, розвиваючу діяльність, веселі руханки, нейрогімнастику, спілкування з цікавими особистостями Івано – Франківська, 15 видів настільних ігор, відвідування музеїв, участь в активностях проєкту. Заняття проходять у затишному, світлому просторі. Долучаємо дітей до різноманітного проведення часу – робимо їх щасливими! Детальніше: https://t.me/kidsfrankivsk

На зображенні може бути: текст

3.

Цікаві зимові канікули у Центрі патріотичного виховання учнівської молоді. Знайдіть те, що вам припало до душі.

Немає опису світлини.

4.

Центр освітніх інновацій

Запрошуємо здобувачів освіти 2-11-х у “Зимову школу інновацій” з 10 січня по 24 лютого 2023 року на час зимових канікул і не тільки!Розклад занять http://surl.li/eenkw

Зареєструватися можна за покликанням http://surl.li/eenkx

5.

Канікули з зимовою школою!

Івано-Франківська міська дитяча екологічна станція запрошує діток на безкоштовні майстер-класи з виготовлення різдвяних листівок, витинанок, масок для вертепу тощо. Також діток чекають цікаві зимови розваги на свіжому повітрі, конкурси та ігри.

Додаткова інформація та запис на майстер-класи за телефоном:

0974439556 Ольга Мирославівна.

Адреса закладу: вул. Ленкавського 17.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст
Немає опису світлини.
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
udemy course download free
download karbonn firmware
Premium WordPress Themes Download
free online course
© 22School, 2019