пошук

Все буде Україна

23 Бер 2022

Героїчна боротьба українського народу з російськими окупантами спонукає до патріотичної творчості не лише відомих поетів та музикантів. Щодня у вирі війни народжуються нові вірші, нові пісні звичайних українців. Не стали виключенням й наші колеги. І сьогодні ми хочемо презентувати музичний доробок – пісню “Знову лізуть москалі”. Слова написав Василь Насіян, а музику та кліп створив учитель музичного мистецтва А. Приймак.

Про народження пісні розповідає Андрій Приймак: “Коли я почув ці слова пісні, які написав для мене пан Василь Насіян, я зрозумів, що у них сила та мужність наших Українських Героїв. Війна проти ворогів, проти російських нацистів. росія, яка у 2022 році підступно напала на вільну державу в центрі Європи, яка в 2022 році перевершила воєнний злочин Гітлера під час ІІ світової війни. Я вірю, що ми вже перемогли. За Україною велике майбутнє, багате та щасливе життя наших дітей!

??

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Ми поділяємо думки та емоції наших колег. Разом до перемоги!https://youtu.be/fsVtHPsmjQ0

Всенародний спротив, завзяття українців у боротьбі за власну свободу та державу з російськими ворогами продовжують збурювати душу кожного з нас. І події нашого сьогодення виливаються мелодіями пісень, словами поезій. Тож представляємо нашим друзям поетичний доробок учительки ліцею Ткачук Галини. https://www.facebook.com/100009517363520/posts/3079512272375988/?d=n

Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
lynda course free download
download lava firmware
Download Nulled WordPress Themes
udemy course download free
© 22School, 2019