пошук

інформаційний куток

Наша гордість

Тіна Кароль

Багато хто з наших вчителів пам’ятає її, як Тетянку Ліберман – ученицю школи №22. А для всього світу вона – Тіна Кароль- учасниця багатьох конкурсів, в числі яких і Євробачення, де вона зайняла 7 місце та “Нова хвиля” і зайняте 2-ге місце й приз від А.Б.Пугачової. Тіна співала довгий час у шкільному хорі і була його солісткою. Зараз, коли Тіна знаходиться в Івано- Франківську, то обов’язково навідується до рідної школи і з радістю проводить час зі своїми шкільними вчителями та прихильниками.

Ольга Бігус

Цієї дівчиною воістину може гордитися школа. Вона усього в свому житті добилась сама. Праця та терпіння – ось шлях до мети, до омріяних висот. Оля – цьому приклад. Зараз ця тендітна дівчина – студентка Київського національного університету культури і мистецтв, голова студентського парламенту, “права рука” Михайла Михайловича Поплавського. Крім того, її таланти безмежні. Це і танці, і спів, і активна діяльність. У неї варто було б повчитись працелюбності, бо лише так можемо досягти своїх цілей.

Ірина Баланець

Солістка дуету “Ластівка”, переможниця конкурсу “Таланти землі ГалицькоЇ”, другий призер конкурсу “Прикарпатський соловейко”, дипломант конкурсу “Захід XXI століття, лауреат II премії “Чорноморських ігор”. ранківську, то обов’язково навідується до рідної школи і з радістю проводить час зі своїми шкільними вчителями та прихильниками.

Катерина Соловей

Випускниця нашої школи – чемпіонка світу з TAEKVAN-DO

Олег Соловей

Заслужений майстер спорту України з TAEKVAN-DO

Андрій Пасічник

Випускник школи Пасічник Андрій – срібний призер чемпіонату Європи з TAEKVAN-DO

Андрій Сімка

Чемпіон України (2011). Володар Суперкубку України (2011), срібний (2013) та бронзовий призер Екстра-ліги (2012), учасник елітного раунду Кубку УЄФА (2011). Срібний призер міжнародного турніру “Санкт-Петербурзька Осінь’2003” у складі молодіжної збірної України Чемпіон України І-ої ліги, І-е місце в Чемпіонаті України І-ої ліги (західна зона), фіналіст Кубка Ліги Грав за футбольні команди: “Прикарпаття-2” Івано-Франківськ, “Чорногора” Івано-Франківськ гравець НФК “Ураган” з листопада 2002 р.

Ірина Житинська

До 1998 року навчалася у нашій школі.В 1998 роцi вступила до музичного училища iм. Д. Сiчинського, на струний факультет (скрипка). З 2002 року Ірина навчалася в Нацiональній Музичній Академii Украiни iм. П.Чайковського, в класі В.М. Курiна, а закiнчила навчання 2007 з відзнакою в класi О.М. Дяченка. В 2007 продовжила навчання на аспірантурі. Продовжує навчання у відомої польської оперної співачки Іоланти Жмурко. В 2003 роцi Ірина Житинська стала лауреаткою нацiонального конкурсу «Новi iмена».В 2004 роцi лауреатка мiжнародного конкурсу «Мистецтво XXI сторiччя» (3-я премiя, Украiна). В 2006 роцi- лауреатка мiжнародного конкурсу молодих спiвакiв iм. А. Солов’яненка (2-а премiя, Украiна). А в 2007 роцi стала фiналiсткою мiжнародного прослуховування в Opera Bastille (Париж, Францiя). Вже у 25 років вона заспівала знамениту партію Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе, тоді як у Європі її зазвичай виконують лише у 35-40 років. Нині вона – примадонна Вроцлавської опери. Її запрошують до багатьох знаменитих театрів світу. Івано – Франківщина гордиться відомою землячкою, яка стала окрасою не тільки українського, а й європейського оперного мистецтва.

Михайло Сенів

Золотий медаліст, стипендіат міського голови,неодноразовий переможець IV етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, перший в історії освіти міста Івано-Франківська “Учень року – 2010”. На даний час Михайло – студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Юлія Крижалка

25 січня Перший Національний провів півфінал національного відбору на Міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2012”. У творчому змаганні за право представляти Україну на найпрестижнішому європейському конкурсі взяли участь 54 вокалісти і колективи, серед них школярка з Івано – Франківська Юлія Крижалка.

Вікторія Талайло

Її звуть Талайло Вікторія . Ця дівчинка співає з дитинства, бо все життя тільки про це і мріє. Іще маленькою вона виклала в кімнаті на підлозі слова: «Я ХОЧУ БУТИ ЗІРКОЮ!», чим здивувала та потішила батьків. Адже мета, навіть коли вона надто велика для дитини, це – неймовірне досягнення! І Вікторія почала маленькими кроками рухатись до заповітної мрії. Ось її історія. Народилась в м. Івано-Франківську в 1998р., потім відвідувала дитячий садок, де і почались перші сольні виступи на конкурсах та святкуваннях. З 2004року навчається в ЗШ №22 та займається вокалом з викладачем Петришин Наталією Олександрівною, яка допомагає юній співачці орієнтуватись в океані музики та звуків. В 2009р. брала участь у конкурсах «Таланти землі Галицької» та «Карпатські соловейки», на яких стала дипломантом. За результатами конкурсу була запрошена на Гала-концерт. Зараз Вікторія навчається в 6-Б класі, успішно поєднюючи сумлінне навчання у школі та заняття з вокалу та музики. Вікторія неодноразово захищала честь рідної школи на різноманітних загальноміських конкурсах та концертах, вона є постійною учасницею усіх шкільних заходів та урочистостей. Тож давайте щиро побажаємо юній співачці натхнення, успіхів, нехай доля буде у неї легка та привітна.

Інна Шешурак

Cерйозніше до її співочих здібностей віднеслася бабуся. Вона повірила у щасливу зірочку своєї внучки та почала водити Інну на уроки вокалу. З цього часу Інна почала виступати на сцені – прийняла участь у Х Міжнародному фестивалі «Захід – ХХІ століття», ХІ Всеукраїнському фестивалі «Карпатські соловейки», VІІ Міському Різдвяному фестивалі «Ой радуйся, земле», Міжнародному фестивалі «Кришталевий Трускавець – 2011» на якому здобула звання лауреата І премії. Інна бере активну участь у шкільних заходах, святкових концертах та програмах нашого міста, що стало невід’ємною частинкою її теперішнього життя. З пісенною творчістю Інни можна ознайомитись на радіо (Радіо Дзвони, Івано-Франківська ОДТРК) та телебаченні (3-студія). В репертуарі Інни вже є 8 записаних пісень, наступною буде колискова англійською мовою “All the Pretty Little Horses”. Попри бажання стати відомою співачкою, яке появилося у Інни з першими її успіхами, вона мріє поплавати з дельфінами і вважає що це відчуття не порівняти ні з чим. Ось така вона, цікава, смілива, розумна і талановита 8-річна Інночка Шешурак, на яку рідні покладають великі надії та вірять у її світле майбутнє

Людмила Юріївна Грицко

Заступник директора з виховної роботи. Окрім адміністративної та вчительської роботи Людмила Юріївна є успішною спортсменкою. Так вона є срібним призером чемпіонату України 2012 року з настільного тенісу серед ветеранів; бронзовим призером міжнародного турніру 2012 року імені Анатолія Строкатова; неодноразова призерка міських та обласних змагань.

Андрій Прищеп’юк

Командир розвідгрупи корпусного підпорядкування ДУК ПС(позивний “Шершень”) загинув у бою під Савур-Могилою ще 9 серпня 2014 року. Тіло бійця було захоронено у Запоріжжі. І лише на початку січня його брат їздив на впізнання. Андрій народився в Івано-Франківську, в Хриплині поховані його батьки. Останні роки сім’я Прищеп’юка мешкає у Києві, тож бійця Добровольчого Українського Корпусу перепоховають у столиці. У друга “Шершня” залишилось двоє дітей.

Ігор Нагорний

Чемпіон України зі швидких шахів і срібний призер Чемпіонату України з класичних шахів

Андрій Матей

Багаторазовий призер відкритих Всеукраїнських чемпіонатів з бразильського джиу-джитсу, чемпіон України, чемпіон Європи з бразильського джиу-джитсу.

Богдан Савлюк

 Богдан Савлюк – скульптор – мультиплікатор, засновник компанії «Теплі іграшки». Богдан – відомий у місті автор колекцій унікальних мініатюр ручної роботи.

© 22School, 2019