пошук

інформаційний куток

Про нас

Повна назва закладу: Ліцей №22 Івано – Франківської міської ради

Поштова адреса: 76000  м. Івано – Франківськ, вул. Івана Павла ІІ, 24

Контактні телефони: (0342) 56 06 44

Адреса електронної пошти: mkalynyuk22@ukr.net

Адреса сайту ліцею: https://22school.if.ua


Освітній процес в Ліцеї №22 здійснюється  українською мовою


Зворотній зв’язок:

Нам важлива Ваша думка про роботу ліцею. Тож просимо залишати Ваші пропозиції та відгуки про роботу освітнього закладу нижче, перейшовши за посиланням та заповнивши відповідну форму. Ми гарантуємо анонімність в опрацюванні Ваших запитів та професійне вирішення проблемних питань, які Вас турбують. 

Ваші відгуки та пропозиці


Адміністрація

Керування ліцеєм здійснює Калинюк Михайло Васильович –  вчитель фізики, вчитель – методист, кандидат фізико – математичних наук, заслужений працівник освіти України. Педагогічний стаж – 36 років, на посаді директора – 30 років.

До складу адміністрації входять:

Поляцко Анжеліка Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія, педагогічне звання “Старший вчитель”. Стаж роботи 27 років, на посаді – 14 років.

Бігус Олександра Богданівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови, вища категорія, педагогічне звання “Старший вчитель”. Стаж роботи 36 років, на посаді – 14 років.

Василюк Оксана Григорівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія. Стаж роботи 22 роки. на займаній посаді – 1 рік

Бура Марія Андріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель біології, І категорія. Стаж роботи 8 років. на займаній посаді – 1 рік

Грицко Людмила Юріївна – заступник директора з виховної роботи, вчитель історії, вища категорія, педагогічне звання “Старший вчитель”. Стаж роботи 44 роки, на посаді – 41 років.

Наш навчальний заклад заснований у 1988 р. і є одним з найбільших у   місті. Злагоджено і професійно працював перший керівний склад ліцею: заступники директора  Перелигіна Н.С.,  Герасимко А.К.,  Грицко Л.Ю. на чолі з першою  директоркою Плотніковою Г.Є. З метою всебічного розвитку творчих здібностей дітей, формування духовної, громадської активності було вирішено створити загальноосвітню школу №22,  як школу з естетичним нахилом у вихованні та навчанні.

З 2000 р. заклад  очолив вчитель фізики,  кандидат фізико – математичних наук Калинюк М.В.

Ліцей  № 22 одним  із перших перейшла на державно – громадську модель управління, створивши дієві органи: Раду школи, Піклувальну раду, загальношкільний батьківський комітет, а також уклали угоди про співпрацю з громадськими організаціями, радою підприємців, іншими недержавними структурами. Адміністрація та педагогічний колектив ліцею працюють у тісному контакті з  дирекцією станції юних техніків, духовенством церкви Матері Божої Неустанної Помочі, керівництвом ДЮСШ №2 та іншими організаціями.

З 2007 р. заклад почав самостійно здійснювати фінансово – господарську діяльність, що дало можливість ефективно управляти та оперативно забезпечувати вирішення господарських проблем.

Сьогодні у ліцеї навчаються 1656 учнів, працють 127 педагогічних працівників та 35 працівників з числа обслуговуючого персоналу.

З метою допомоги молодим вчителям у школі організовано роботу «Школи молодого вчителя та «Школи молодого класного керівника». Педагоги закладу беруть участь у конкурсі «Учитель року» у різних номінаціях, де демонструють високу майстерність, досконале володіння методикою викладання, застосування інноваційних технологій і мультимедійних засобів навчання.

Ліцей має офіційно встановлені зв’язки з вищими навчальними закладами, які передбачають надання  наукової та навчально – матеріальної допомоги, використання навчально – матеріальної бази вузів для практичного навчання школярів.

У рейтингу навчальних закладів міста  Ліцей № 22 займає високу позицію, що характеризує   якість та ефективність  освітнього  процесу.

Педагогічний колектив

У ліцеї навчаються 1656 учнів, працють 127 педагогічних працівників та 35 працівників з числа обслуговуючого персоналу.

Якісний склад педагогічних працівників наступний:

  • Вчителі вищої категорії – 68 (53,5 %)
  • Вчителів І категорії – 16 (12,6 %)
  • Вчителів ІІ категорії – 19 (15 %)
  • Спеціалістів – 21 (16,5 %);
  • Тарифний розряд – 3 (2,4%)
  • Звання «Старший учитель» – 37 (29 %)
  • Звання «Старший вихователь» – 1 (0,8 %)
  • Звання «Учитель-методист» – 5 (4 %)
© 22School, 2019