пошук

інформаційний куток

Про нас

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 22 заснована в 1988 р. і є однією з найбільших у нашому місті. Злагоджено і професійно працював перший керівний склад школи: заступники директора Перелигіна Н.С., Герасимко А.К., Грицко Л.Ю. на чолі з першим директором школи Плотніковою Г.Є. З метою всебічного розвитку творчих здібностей дітей, формування духовної, громадської активності було вирішено створити загальноосвітню школу №22,  як школу з естетичним нахилом у вихованні та навчанні.

З 2000 р. школу очолив кандидат фізико – математичних наук Калинюк М.В.

Загальноосвітня школа № 22 однією з перших перейшла на державно – громадську модель управління, створивши дієві органи: раду школи, піклувальну раду, загальношкільний батьківський комітет, а також уклали угоди про співпрацю з громадськими організаціями, радою підприємців, іншими недержавними структурами. Адміністрація та педагогічний колектив школи працює в тісному контакті з  дирекцією станції юних техніків, духовенством церкви Матері Божої Неустанної Помочі, керівництвом ДЮСШ №2 та іншими організаціями.

З 2007 р. школа почала самостійно здійснювати фінансово – господарську діяльність, що дало можливість ефективно управляти та оперативно забезпечувати вирішення господарських проблем.

Сьогодні у школі навчається 1640 учнів, працює 129 педагогічних працівників. З них 26 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст», 7 – «спеціаліст ІІ категорії», 23 – «спеціаліст І категорії», 70 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 5 – «вчитель – методист», 46 педагогічним працівникам присвоєно звання «старший вчитель». З метою допомоги молодим вчителям у школі організовано роботу «Школи молодого вчителя та «Школи молодого класного керівника». Учителі школи беруть участь у конкурсі «Учитель року» у різних номінаціях, де демонструють високу майстерність, досконале володіння методикою викладання, застосування інноваційних технологій і мультимедійних засобів навчання.

Школа має офіційно встановлені зв’язки з вищими навчальними закладами, які передбачають надання школі наукової та навчально – матеріальної допомоги, використання навчально – матеріальної бази вузів для практичного навчання школярів.

Щороку наші учні стають переможцями Програми «FLEX», яка постійно проходить на базі нашого навчального закладу.

Серед рейтингу шкіл нашого міста, ЗШ № 22 вже не перший рік очолює його по всіх показниках, які характеризують якість та ефективність навчально-виховного процесу.

© 22School, 2019