пошук

інформаційний куток

Про нас

Адміністрація

Керування школою здійснює Калинюк Михайло Васильович – директор школи, вчитель фізики, вчитель – методист, кандидат фізико – математичних наук, заслужений працівник освіти України. Педагогічний стаж – 36 років, на посаді директора – 30 років.

До складу адміністрації входять:

Поляцко Анжеліка Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія, педагогічне звання “Старший вчитель”. Стаж роботи 27 років, на посаді – 14 років.

Бігус Олександра Богданівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови, вища категорія, педагогічне звання “Старший вчитель”. Стаж роботи 36 років, на посаді – 14 років.

Василюк Оксана Григорівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія. Стаж роботи 22 роки. на займаній посаді – 1 рік

Бура Марія Андріївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель біології, І категорія. Стаж роботи 8 років. на займаній посаді – 1 рік

Грицко Людмила Юріївна – заступник директора з виховної роботи, вчитель історії, вища категорія, педагогічне звання “Старший вчитель”. Стаж роботи 43 роки, на посаді – 41 років.

Івано-Франківська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 22 заснована в 1988 р. і є однією з найбільших у нашому місті. Злагоджено і професійно працював перший керівний склад школи: заступники директора Перелигіна Н.С., Герасимко А.К., Грицко Л.Ю. на чолі з першим директором школи Плотніковою Г.Є. З метою всебічного розвитку творчих здібностей дітей, формування духовної, громадської активності було вирішено створити загальноосвітню школу №22,  як школу з естетичним нахилом у вихованні та навчанні.

З 2000 р. школу очолив кандидат фізико – математичних наук Калинюк М.В.

Загальноосвітня школа № 22 однією з перших перейшла на державно – громадську модель управління, створивши дієві органи: раду школи, піклувальну раду, загальношкільний батьківський комітет, а також уклали угоди про співпрацю з громадськими організаціями, радою підприємців, іншими недержавними структурами. Адміністрація та педагогічний колектив школи працює в тісному контакті з  дирекцією станції юних техніків, духовенством церкви Матері Божої Неустанної Помочі, керівництвом ДЮСШ №2 та іншими організаціями.

З 2007 р. школа почала самостійно здійснювати фінансово – господарську діяльність, що дало можливість ефективно управляти та оперативно забезпечувати вирішення господарських проблем.

Сьогодні у школі навчається 1640 учнів, працює 129 педагогічних працівників. З них 26 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст», 7 – «спеціаліст ІІ категорії», 23 – «спеціаліст І категорії», 70 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 5 – «вчитель – методист», 46 педагогічним працівникам присвоєно звання «старший вчитель». З метою допомоги молодим вчителям у школі організовано роботу «Школи молодого вчителя та «Школи молодого класного керівника». Учителі школи беруть участь у конкурсі «Учитель року» у різних номінаціях, де демонструють високу майстерність, досконале володіння методикою викладання, застосування інноваційних технологій і мультимедійних засобів навчання.

Школа має офіційно встановлені зв’язки з вищими навчальними закладами, які передбачають надання школі наукової та навчально – матеріальної допомоги, використання навчально – матеріальної бази вузів для практичного навчання школярів.

Щороку наші учні стають переможцями Програми «FLEX», яка постійно проходить на базі нашого навчального закладу.

Серед рейтингу шкіл нашого міста, ЗШ № 22 вже не перший рік очолює його по всіх показниках, які характеризують якість та ефективність навчально-виховного процесу.

Педагогічний колектив

У навчальному закладі працюють 163 працівники. З них – 128 педагоги, 35 – робітники.

Серед працюючих педагогів:

  • спеціалістів вищої категорії – 67
  • спеціалістів І кваліфікаційної категорії – 13
  • спеціалістів ІІ кваліфікаційної категорії – 19
  • спеціалістів – 26
  • “Заслужених вчителів(працівників освіти) України” – 1 – Калинюк М.В.
  • кандидатів наук – 1 – Калинюк М.В.
  • “Вчителів – методистів” – 3
  • “Старших вчителів”- 38
  • “Старших вихователів” – 1
© 22School, 2019