пошук

інформаційний куток

новини

Вітаємо переможців олімпіад у 2019-2020 навчальному році.
15 Чер 2020

читати
Привітання з нагоди закінчення навчального року та свята прощання зі школою.
29 Тра 2020

З щирими побажаннями для усіх учнів Ліцею 22 та словами подяки для адміністрації, педагогічного колективу звернулася Липка Світлана Іванівна, матір випускника нашого навчального закладу.

читати
Свято останнього дзвоника.

Цьогоріч святкування завершення навчального року є особливим. Але навіть на відстані від вірних шкільних друзів, улюблених вчителів ми все ж таки святкуємо. І слова випускників 2020 року, привітання директора Ліцею №22 Калинюка М.В., педагогів та батьків, звуки прощального шкільного дзвінка ми чуємо через ґаджети. Але це аж ніяк не применшує таке щире та світле свято, […]

читати
Поради випускникам.
22 Тра 2020

Поради соціального педагога Трінчук М.М., які полегшать підготовку учнів до ЗНО.

читати
До уваги творчої учнівської молоді.

читати
До уваги випускників 11 класів та їх батьків!
18 Тра 2020

Ректорат Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить спільний брифінг для випускників шкіл міста та їх батьків. Нижче наведений лист до міського Департаменту освіти та науки, який детально інформує про заплановану подію.

читати
Відео-поради батькам від практичного психолога ліцею.
16 Тра 2020

Дитинство – тренувальний майданчик, де діти вчаться контактувати з навколишнім світом. Завдання батьків допомогти дитині правильно проявляти свої емоції, говорити про свої потреби, бажання та ефективно вирішувати суперечки, які склалися з однолітками. Кілька порад для батьків.

читати
Віртуальне знайомство з ліцеєм №22 в рамках проведення Дня відкритих дверей!

читати
Для батьків майбутніх першокласників. Віртуальний День відкритих дверей в початковій школі ліцею №22

читати
До уваги батьків майбутніх першокласників.
13 Тра 2020

До уваги батьків! Зарахування учнів відбуватиметься згідно з  Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОНу від 16.042018року №367 (далі Порядок), з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних, протиепідеміологічних правил та графіку відвідування батьками закладу. На час карантину здійснюється електронна реєстрація. Для того, щоб зареєструвати […]

читати
© 22School, 2019