пошук

інформаційний куток

новини

До уваги батьків учнів 1-4 класів.
21 Вер 2020

Ліцей 22 чекає своїх вихованців, Ваших дітей, 21 вересня 2020р. Картки-візитки допоможуть Вам та Вашій дитині орієнтуватися у немалій кількості входів у ліцей. Дані картки-візитки підкажуть, де саме у визначений розкладом час Ваших дітей будуть чекати класні керівники, вчителі й вихователі, де саме Ви зможете зустріти свою дитину після завершення освітнього процесу. Шановні батьки, номер […]

читати
Про відновлення очної форми навчання.
18 Вер 2020

Шановні вчителі, учні та батьки. На підставі рішення Національної комісії ТЕБ та НС місто Івано -Франківськ віднесено до “помаранчевого” рівня епідеміологічної небезпеки . Тому з 21.09.2020 р. розпочинаємо очну форму навчання для здобувачів освіти 1-11 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних заходів! Ми щиро бажаємо Вам добра та здоров’я, успішного й легкого навчального року! Просимо […]

читати
Про роботу навчального закладу в умовах адаптивного карантину у 2020-2021 навчальному році.
15 Вер 2020

читати
До уваги вчителів, учнів, батьків!
11 Вер 2020

З 14 вересня 2020 року освітній процес у нашому закладі відновлюється у дистанційній формі. Про подальші зміни ми обов’язково інформуватимемо Вас на нашому сайті та на сторінці у соціальній мережі Facebook.

читати
Запобігаємо поширенню коронавірусу.
01 Вер 2020

Це прості правила в ілюстраціях, як потрібно поводитися кожному, і дитині, і дорослому, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Давайте разом будемо виконувати їх, щоб залишатися здоровими!

читати
Для педагогів ліцею.

Як діяти, якщо у вчителя чи вихователя виявили ознаки респіраторного захворювання.

читати
Навчаючись, не забуваємо про загрозу поширення коронавірусу.

Як діяти працівникам навчального закладу, якщо виявили дитину з ознаками респіраторного захворювання.

читати
До уваги педагогів та здобувачів освіти.

У зв’язку з особливими умовами роботи навчального закладу через пандемію COVID-19 пропонуємо ознайомитися з маршрутом руху по кожному поверсі нашого навчального закладу. Маршрут руху здобувачів освіти І поверхом навчального закладу. Маршрут руху здобувачів освіти ІІ поверхом навчального закладу. Маршрут руху здобувачів освіти ІІІ поверхом навчального закладу.

читати
До уваги учасників освітнього процесу.

Наш Ліцей почанає цей новий навчальний рік, коли країна та весь світ вчиться жити та працювати в умовах пандемії COVID-19. Тому ми закликаємо усіх учасників освітнього процесу діяти в межах розроблених інструкцій!

читати
Вітаємо переможців олімпіад у 2019-2020 навчальному році.
15 Чер 2020

читати
© 22School, 2019