пошук

Емоції дитини. Як навчитися ними керувати

21 Кві 2022

#соціально_психологічна_служба

В умовах сьогодення діти поводяться та почуваються по-різному. Їхній емоційний світ не готовий до такого досвіду. Емоції впливають на їхню поведінку, навіть якщо вони цього не усвідомлюють. А коли емоції переповнюють, достатньо вміти їх розпізнавати, аби почати заспокоюватися.

Саме цьому вчилися учні 2-Б та 2-Ж класів на онлайн – занятті спільно з соціальним педагогом ліцею І.Корнутій. Найкраще допоможе будь-яка діяльність, займаючись якою, дитина забуває про обставини, які є джерелом напруги, занепокоєння та негативних емоцій.

Зрозуміти свій емоційний стан дітям допомогла вправа “Прогноз погоди”. Малювання не лише дало можливість розпізнати свої емоції, але й відволікло від джерела занепокоєння.

Створення оригамі своїми руками посприяло емоційному розвантаженню дітей. Іграшка – антистрес миттєво підняла настрій та налаштувала на позитив.

Гра “Лимон” допомогла дітям розслабитися, переключити увагу. Адже рухова активність – це запорука не лише фізичного, але й психічного здоров’я.

На завершення, проаналізувавши свої почуття, висловивши їх, діти поділилися власними рецептами для поліпшення настрою:- розмова з другом;- прогулянка;- улюблене заняття.

Ми – разом! Ми – Україна!

Download Nulled WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
free download udemy course
download micromax firmware
Download WordPress Themes
udemy course download free
© 22School, 2019