пошук

14 жовтня – національне свято в Україні

14 Жов 2022

Пречиста Свята Покрово –

Козаків покровителько!І наших звичаїв хранителько!Молюся тобі, Богородице мила, щоб славою ти Україну покрила, як землю багрянцем дібров. Щоб ворог її не зборов. Даруй доброту і любов, візьми нас під свій Материнський Покров!

Україно! Славна земля козацьких нащадків, внуків та правнуків лицарів мужніх! Не дамо тебе, Мати – Україно, на поталу москальській нечисті. Вистоїмо! Переможемо!

З нагоди свята прийміть пісенне вітання вчителя музичного мистецтва А. Приймака.

Вітаємо всіх українців та українок з Покровою Святою, Днем українського козацтва, Днем створення УПА та з Днем захисників і захисниць.

Віримо, що Божа Матір оберігає нас з небес, захищає наш народ своєю материнською любов’ю. Нехай Пресвята Богородиця охороняє ваш дім та родину від усіх печалей, негараздів, а нашій Україні принесе перемогу, мир і злагоду!

Слава козацькому духу, який окрилює весь народ в боротьбі проти російських фашистів. Слава мужнім захисникам та захисницям, які героїчно тримають оборону уже 234 день в цій гидотній війні, розв’язаній путінською росією проти вільної України! Вистоїмо! Переможемо! Відбудуємо!

Download Best WordPress Themes Free Download
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download huawei firmware
Download WordPress Themes Free
free online course
© 22School, 2019