Ми глибоко сумуємо з приводу трагічної смерті Данищука Богдана Друк

Вічна пам′ять тобі, Богдане!

 

 

Данищук Богдан навчався в нашій школі з 5 по 7 клас. Далі навчання Богдан продовжив в Прикарпатському військово - спортивному ліцею-інтернаті. В неділю, 29 листопада, наш Богдан трагічно загинув в навчальному закладі. Ми глибоко сумуємо і приносимо найщиріші співчуття родині Богдана. Однокласники, вчителі, знайомі, друзі до тепер  не можуть повірити і прийняти жахливу правду.

"У моїй пам′яті Бодя залишиться хорошою, доброю та щирою людиною. Він був для мене, як брат. Богдан мріяв стати пілотом. А його мрією було рятувати життя людей. Ніяк не можу повірити, що того вечора його життя не змогли врятувати...."

"Ти був надзвичайно хорошою людиною, яка мала щире серце. Таких людей мало на цьому світі. Тому Бог забрав тебе до себе."

"Добрий, чесний, щирий, мужній...... Лише такими словами можна говорити про тебе, Бодю! Такого друга, як ти, у нас більше не буде. Адже тільки ти міг кинутися на допомогу, не думаючи про себе. Тільки ти міг допомогти в будь - якій ситуації, не зважаючи на труднощі  і складності. Ти завжди залишишся в наших серцях!"

"Богдан був моїм найкращим другом. Добрим, щирим, який ніколи не зрадить. Господь забрав найкращого. Ми будемо вічно тебе пам′ятати, Богдане!!! "