Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад Друк

 

 

Вітаємо Терлецьку Ліліану, ученицю 10 Б класу, з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

Лукасевича Богдана, учня 9 Б класу, з зайнятим ІІІ місцем на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.

Щиро вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Прізвище, ім'я учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

Костюк Тарас

10

історія

3

Малахова І.М.

Лукасевич Богдан

9

географія

2

Мельник Н.П.

Ліщинська Ольга

11

географія

3

Мельник Н.П.

Князевич Вероніка

4

конкурс ім. П.Яцика

1

Масник Н.М.

Савка Данило

3

конкурс ім. П.Яцика

3

Загрійчук М.П.

Харик Олеся

5

конкурс ім. П.Яцика

3

Безкровна Г.В.

Мока Анна

8

конкурс ім. П.Яцика

3

Бабій Я.С.

Пасько Вікторія

10

конкурс ім. П.Яцика

3

Красняк Л.М.

Манявський Іван

6

конкурс ім.Т. Шевченка

2

Король А.В.

Дутчак Богдан

9

хімія

3

Адамюк Т.В.

Крехтяк Орест

6

математика

2

Кочєткова Н.М.

Атаманюк Владислав

6

математика

3

Кочєткова Н.М

Пастух Христина

7

математика

3

Герула О.Г.

Єфімов Денис

8

математика

3

Рожелюк М.П.

Розметанюк Михайло

9

інформац. технології

3

Василюк О.Г.

Василюк Ольга

8

анг.мова

3

Синьковська Р.М.

Кобаса Ірина

9

анг.мова

3

Опар М.В.

Терлецька Ліліана

10

правознавство

1

Малахова І.М.

Кобаса Ірина

9

правознавство

2

Малахова І.М.

Пасько Вікторія

10

правознавство

2

Малахова І.М.

Аврахов Сергія

9

правознавство

3

Малахова І.М.

Космій Діана

9

правознавство

3

Малахова І.М.

Лукасевич Богдан

9

правознавство

3

Малахова І.М.

Попов Даниїл

9

правознавство

3

Малахова І.М.

Харчук Володимир

9

правознавство

3

Малахова І.М.

Кондратюк Назар

10

правознавство

3

Малахова І.М.

Українець Влада

10

правознавство

3

Малахова І.М.

Дутчак Богдан

9

фізика

3

Дулик І.В.

Пастух Христина

7

фізика

2

Дулик І.В.

Завійська Наталія

7

укр.мова

3

Максимчук О.І.

Король А.В.

Мока Анна

8

укр.мова

3

Бабій Я.С.

Василюк Ольга

8

укр.мова

3

Бабій Я.С.

Баланець Ксенія

9

біологія

2

Бура М.А.

Томаш Катерина

8

біологія

3

Шпирун О.В.

Хорощак Софія

9

біологія

3

Семко Н.В.

Ящук Ірина

10

обсл. праця

2

Кіндрачук Л.М.

Пастернак Анастасія

7

обсл. праця

3

Кіндрачук Л.М.