Осінній бал - 2017 Друк

Уже вдруге в нашій школі відбувся "Осінній бал"...

В останні дні листопада вже  вдруге в нашій школі відбувся "Осінній бал", організований та проведений учасниками шкільного самоврядування "Держава успіху" та координатором УС Братенко Н.І.

Цьогоріч за номінації "Король та королева балу", "Найкреативніша пара", "Найоригінальніша пара", "Найвеселіша пара" змагалися восьмикласники Ригус Катерина, Мигалюк Владислав, Спасюк Марта, Касіян Максим, Гринів Карина, Тутецький Єгор та дев′ятикласники Мороз Юлія та Тришкін Сергій. А оцінювали наші пари компетентне журі у складі: Білінчук М.Б., Петришин Н.О., Леньо О.М. та Томаш Катерина.

Діти мали можливість показати свої таланти у конкурсах "Представлення пари", "Розминка", у жартівливих конкурсах "Жіноча сумочка", "Зав′яжи галстук", "Бармен" та у конкурсі "Пантоніми". Ну і звичайно ж останній конкурс - це танцювальний, у якому пари показали своє вміння вальсувати.

Між конкурсами учасникам та глядачам створювали гарний та святковий настрій дівчата Боліновська  Христина, Стасюк Ольга та Князюк Софія.

Таланти, оригінальність, харизма, артистизм кожного учасника були на високому рівні. Хоч і не легко, але журі обрало Королем Та Королевою "Осіннього балу" Тришкіна Сергія та Мороз Юлію. І треба додати, що учні саме цього класу вже вдруге виборюють це почесне звання.

Було весело і легко на нашому святі. Величезне спасибі нашим учасникам, але також особливу подяку хочемо висловити і класним керівникам дітей та їхнім однокласникам за шалену підтримку та святковий настрій, які ви зуміли подарувати один одному!