Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад Друк

Урочисте нагордження переможців олімпіад.

 

В актовій залі школи відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

Адміністрація школи, вчителі та учні щиро вітають:

1. Голинського Олександра, учня 9-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вчитель Камінський Б.В.)

2. Ящук Ірину, ученицю 11-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вчитель Кіндрвчук Л.М.)

3. Бурч Вероніку, ученицю 8-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Бура М.А.)

4. Дутчака Богдана, учня 10-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Бура М.А.); за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Дулик І.В..)

5. Баланець Ксенію,ученицю 10-А класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Бура М.А.)

6. Вульчин Вікторію, ученицю 7-Д класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з української мови і літератури (вчителі Король А.В., Красняк Л.М.)

7. Шешурак Інну, ученицю 9-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови і літератури (вчитель Бабій Я.С.)

8. Моку Анну, ученицю 9-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови і літератури (вчитель Бабій Я.С.); за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені П.Яцика (вчитель Бабій Я.С.); за зайняте ІІ місце в олімпіаді з образотворчого мистецтва (вчитель Малиновська Т.Ю.)

9. Терлецьку Ліліану, ученицю 11-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови і літератури (вчителі Красняк Л.М., Тимків Н.П..); за зайняте І місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

10. Хоптій Яну, ученицю 6-Д класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені Т.Шевченка (вчитель Максимчук О.Й.)

11. Неділенько Софію, ученицю 1о-А класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені Т.Шевченка (вчителі Бабій Я.С., Фалат О.В.); за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (вчитель Опар М.В.); за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Мельник Н.П.)

12. Виклинець Ірину, ученицю 3-Д класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені П.Яцика (вчитель Фітковська С.В.)

13. Савку Данилу, учня 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені П.Яцика; за зайняте ІІ місце в олімпіаді з української мови (вчитель Загрійчук М.П.)

14. Мирон Анастасію, ученицю 5-В класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені П.Яцика (вчитель Король А.В.)

15. Струтинську Наталію, ученицю 11-Б класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі імені П.Яцика (вчитель Тимків Н.П.)

16 Паламара Петра, учня 9-А класу, за зайняте І місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

17. Підлісецьку Ірину, ученицю 9-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

18. Твердлхліб Вікторію, ученицю 9-Д класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

19. Шаран Ірину, ученицю 9-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

20. Кутову Юлію, ученицю 9-Д класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

21. Харука Володимира, учня 10-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

22. Лукасевича Богдана, учня 10-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..); за зайтяте ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Андрейко І.І.); за зайняте ІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Мельник Н.П.)

23. Кондратюка Назара, учня 11-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..); за зайняте ІІ місце в олімпіаді з захисту Вітчизни (вчитель Дробко Ю.М.)

24 Андрейчикова Іллю, учня 7-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кочеткова Н.М.); за зайняте ІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Мельник Л.С..)

25. Крехняка Ореста, учня 7-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кочеткова Н.М.); за зайняте І місце в олімпіаді з фізики (вчитель Мельник Л.С..)

26. Атаманюка Влада, учня 7-Д класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кочеткова Н.М.)

27. Мороза Максима, учня 6-Д класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Бенза О.І..)

28. Пастух Христину, ученицю 6-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Герула О.Г..)

29. Цимбрикевич Діану, ученицю 8-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дудій О.П.)

30. Завійську Наталію, ученицю 8-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дудій О.П.)

31. Терлецького Павла, учня 9 - А класу, за  зайняте ІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Малахова І.М..)

32.Величко Андрія, учня 5-В класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з природознавства (вчитель Дулик І.В.)

33. Тишківську Тетяну, ученицю 4 - А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з природознавства (вчитель Козлова М.Н.)

34. Галюка Олега, учня 4-В класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з природознавства (вчитель (Савка В.О.)

35. Грищук Роксолану, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з природознавства (вчитель (Загрійчук М.П.)

36. Гамерник Анастасію, ученицю 4-В класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель (Савка В.О.)

37.Косовець Христину, ученицю 4-А класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель (Козлова М.Н.)

38 Семанишин Авеліну, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови (вчитель (Загрійчук М.П.)

39. Федоришин Ангеліну, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з української мови (вчитель (Загрійчук М.П.)

40. Лемко Софію, ученицю 4-Д класу, за зайняте ІІІ місце в конкурсі митців української поезії (вчитель Жукова Г.С..)

41 Палюга Олександру, учениця 10-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з фізичного виховання (вчитель Канюс Т.М.)

42 Копельчак Марію, ученицю 7-Д класу, за зайняте І місце в олімпіаді з образотворчого мистецтва (вчитель Бойчук О.В.)

43. Семенчук Тетяну, ученицю 11-А класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з креслення (вчитель Бойчук О.В.)

44. Хоптій Анну, ученицю 11-А класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з креслення (вчитель Бойчук О.В.)

45. Остринського Дениса, учня 7-Б класу, за зайняте ІІІ місце у конкурсі "Як ти знаєш Біблію" (вчитель Туряниця М.Ю.)

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити