30 річчя школи. Благодійний ярмарок на підтримку Гринківа Олександра. Друк

Благодійний ярмарок. Разом ми допоможемо Сашкові.

Люди навчилися жити в космосі, опускатися на дно світового океану, мандрує та досліджує недрами земної кори. Проте й тепер не можуть знайти ефективні ліки від багатьох недуг.

Сумно читати чи чути, коли оголошують збір на лікування когось тобі незнайомого. Але коли ти бачиш цю людину, ходиш з ним одними коридорами чи сидиш за партою, то серце крається від болю.

12 річний Сашко Гриньків розпочав боротьбу з важкою хворобою. ми щиро віримо, що хлопчик та його родина витримають цей нелегкий період в їх житті. І незабаром Олександр повернеться за шкільну парту.

В рамках святкових заходів з нагоди ювілею школи булв запланований загальношкільний ярмарок. Порадившись з учнями, ми вирішили зробити цей захід благодійнім.

Діти не просто весело та гамірно провели час, продаючи чи купляючи смаколики, а робили це з метою  допомогти Сашкові Гриньківу.

Дякуюмо всім дітям, вчителям, батькам, які відгукнулися на наш заклик. Дякуємо, що ми всі разом допомогли хлопчику. Подяку всім, хто взяв участь у  заході, висловлює Сашко та його мати Ізабелла Едуардівна.

В ході проведення блангодійного ярмарку було зібрано та передано мамі Сашка 15 тис 486 грн.

А ось так все відбувалося

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити