Тренінг для вчителів. Протидія булінгу Друк

Протидія булігну. Як діяти. Поради для вчителів.

В даний час велику увагу у суспільстві приділяють проблемі булінгу та шляхам його подолання в шкільному середовищі. В інтернеті, засобах масової інформації широко висвітлюється дане питання, змальовуються ситуації булінгу, активно коментується та даються поради, як протидіяти цьому ганебному явищу.

Незважаючи на широке висвітлення та активне обговорення, потужну соціальну рекламу на телебаченні чи в соціальних спільнотах, ситуації булінгу трапляються регулярно. Оскільки такі ситуації найчастіше трапляються під час уроків чи в післяурочний час, тому саме педагогам важливо розбиратися в цій проблемі або вміти знаходи шляхи подолання булінгу серед школярів.

З метою профілактики, попередження булінгу психологи школи Тихоліс О.М., Олійник М.О. провели для вчителів та класних керівників 5-7 класів тренінгове заняття: "Протидія булінгу".

У колонці "Поради психолога" на нашому сайті можна ознайомитися з пам′ятками та просвітницьками матеріалами "Дитина в ситуації шкільного насилля. Як запобігти булінгу".

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити