Повна назва закладу: Ліцей №22 Івано – Франківської міської ради
Поштова адреса: 76000 м. Івано – Франківськ, вул. Івана Павла ІІ, 24
Контактні телефони: (0342) 56 06 44
Адреса електронної пошти: mkalynyuk22@ukr.net
Адреса сайту ліцею: https://22school.if.ua
Освітній процес в Ліцеї №22 здійснюється українською мовою
Зворотній зв’язок:
Нам важлива Ваша думка про роботу ліцею. Тож просимо залишати Ваші пропозиції та відгуки про роботу освітнього закладу нижче, перейшовши за посиланням та заповнивши відповідну форму. Ми гарантуємо анонімність в опрацюванні Ваших запитів та професійне вирішення проблемних питань, які Вас турбують.
Керування ліцеєм здійснює Калинюк Михайло Васильович – вчитель фізики, вчитель – методист, кандидат фізико – математичних наук, заслужений працівник освіти України.
До складу адміністрації входять:
Поляцко Анжеліка Олександрівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики, вища категорія, педагогічне звання “Старший учитель”.
Бігус Олександра Богданівна – заступник директора з освітньої діяльності, вчитель англійської мови, вища категорія, педагогічне звання “Старший учитель”.
Василюк Оксана Григорівна – заступник директора з освітньої діяльності, вчитель математики, вища категорія, педагогічне звання “Старший учитель”.
Шпирун Олександра Василівна – заступник директора з освітньої діяльності, вчитель біології, І категорія.
Грицко Людмила Юріївна – заступник директора з виховної роботи, вчитель історії, вища категорія, педагогічне звання “Старший учитель”.
Погорєлов Володимир Петрович – заступник директора з адміністративно-господарської діяльності.
Багмут Уляна Віталіївна – інспекторка відділу “Служба освітньої безпеки” управління патрульної поліції в Івано – Франківській області.
Наш навчальний заклад заснований у 1988 р. і є одним з найбільших у місті. Злагоджено і професійно працював перший керівний склад ліцею: заступники директора Перелигіна Н.С., Герасимко А.К., Грицко Л.Ю. на чолі з першою директоркою Плотніковою Г.Є. З метою всебічного розвитку творчих здібностей дітей, формування духовної, громадської активності було вирішено створити загальноосвітню школу №22, як школу з естетичним нахилом у вихованні та навчанні.
З 2000 р. заклад очолив вчитель фізики, кандидат фізико – математичних наук Калинюк М.В.
Ліцей № 22 одним із перших перейшла на державно – громадську модель управління, створивши дієві органи: Раду школи, Піклувальну раду, загальношкільний батьківський комітет, а також уклали угоди про співпрацю з громадськими організаціями, радою підприємців, іншими недержавними структурами. Адміністрація та педагогічний колектив ліцею працюють у тісному контакті з дирекцією станції юних техніків, духовенством церкви Матері Божої Неустанної Помочі, керівництвом ДЮСШ №2 та іншими організаціями.
З 2007 р. заклад почав самостійно здійснювати фінансово – господарську діяльність, що дало можливість ефективно управляти та оперативно забезпечувати вирішення господарських проблем.
З метою допомоги молодим вчителям у школі організовано роботу «Школи молодого вчителя та «Школи молодого класного керівника». Педагоги закладу беруть участь у конкурсі «Учитель року» у різних номінаціях, де демонструють високу майстерність, досконале володіння методикою викладання, застосування інноваційних технологій і мультимедійних засобів навчання.
Ліцей має офіційно встановлені зв’язки з вищими навчальними закладами, які передбачають надання наукової та навчально – матеріальної допомоги, використання навчально – матеріальної бази вузів для практичного навчання школярів.
У рейтингу навчальних закладів міста Ліцей № 22 займає високу позицію, що характеризує якість та ефективність освітнього процесу.
У ліцеї навчаються 1494 учнів, працють 122 педагогічних працівників та 42 працівників з числа обслуговуючого персоналу.
Кадрове забезпечення закладу здійснено у відповідності з навчальним робочим планом загальноосвітнього навчального закладу з українською мовою навчання за 5-
денним режимом роботи.
Якісний склад педагогічних працівників наступний:
• учителі вищої категорії – 67 (55 %)
• учителів І категорії – 19 (16 %)
• учителів ІІ категорії – 14 (11 %)
• спеціалістів – 12 (10 %);
• тарифний розряд – 9 (7%)
• звання «Старший учитель» – 32 (26 %)
• звання «Старший вихователь» – 1 (0,8 %)
• звання «Учитель-методист» – 9 (7 %)